Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Hlavička
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
  Reprezentanti v kmenových sportech   Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Reprezentanti
Atletika
Basketbal
Gymnastika
Plavání
Tenis
Volejbal dívky
Volejbal chlapci

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Partneři
Partneři
Seznam reprezentantů v kmenových sportech ve školním roce 2009/2010
 
jméno a příjmení třída reprezentace třídní trenér
Atletika
Roman Straško II.A juniorská B. Novotná S. Joukal
Marek Majer II.A dorostenecká B. Novotná S. Joukal
Michaela Šaršonová III.A juniorská M. Kawuloková J. Sečkář
Kateřina Vodová sexta juniorská A. Vokálová S. Joukal
Basketbal
Monika Šívrová III.A juniorská M. Kawuloková R. Fousek
Tereza Sedláčková III.A juniorská M. Kawuloková R. Fousek
Barbora Kašpárková III.A juniorská M. Kawuloková R. Fousek
Pavla Švrdlíková IV.A juniorská L. Šrubařová R. Fousek
Gymnastika
Filip Seidl kvarta juniorská M. Novotná J. Caska
Jiří Veselý kvinta juniorská L. Lorencová J. Caska
Petra Hedvábná prima juniorská R. Honzová S. Vyzina
Alice Jáňová sekunda juniorská H. Piknerová K. Janečková
Nika Jáňová sekunda juniorská H. Piknerová K. Janečková
Vendula Machátová sekunda juniorská H. Piknerová S. Vyzina
Veronika Barešová sekunda juniorská H. Piknerová S. Vyzina
Richard Bráblík sexta juniorská A. Vokálová J. Caska
Kristýna Pálešová sexta seniorská A. Vokálová K. Janečková
Eva Verbová sexta seniorská A. Vokálová K. Janečková
Plavání
Jan Štábl kvarta juniorská M. Novotná P. Vodák
Lukáš Grábl kvinta juniorská L. Lorencová P. Vodák
Jakub Tobiáš sekunda juniorská H. Piknerová M. Tobiášová
Jakub Kočař sekunda juniorská H. Piknerová D. Karásková
Jakub Ševčík tercie juniorská R. Jochmanová R. Havrlant
Rostislav Kubický tercie juniorská R. Jochmanová D. Karásková
Tenis
Tomáš Prokop tercie juniorská R. Jochmanová B. Novák
Volejbal dívky
Kamila Součková I.A juniorská Z. Hoferová A. Novák
Klára Vyklická II.A juniorská B. Novotná A. Novák
Pavla Vincouorová II.A juniorská B. Novotná A. Novák
Marie Toufarová II.A juniorská B. Novotná A. Novák
Veronika Nálezková II.A juniorská B. Novotná A. Novák
Veroslava Marešová III.A juniorská M. Kawuloková A. Novák
Mar. Teichmanová III.A juniorská M. Kawuloková A. Novák
Tereza Jiroušková III.A juniorská M. Kawuloková A. Novák
Michaela Bartoňová III.A juniorská M. Kawuloková A. Novák
Volejbal chlapci
Miroslav Novák I.A kadetská Z. Hoferová E. Nezhoda
Stanislav Musil I.A kadetská Z. Hoferová E. Nezhoda
Pavel Matějka II.A juniorská B. Novotná J. Šamšula
Marek Fiala II.A kadetská B. Novotná E. Nezhoda
David Masař II.A kadetská B. Novotná E. Nezhoda
Jakub Ulč II.A juniorská B. Novotná J. Šamšula
Tomáš Lanč III.A juniorská M. Kawuloková J. Šamšula
Jiří Trubák III.A juniorská M. Kawuloková J. Šamšula
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
(c) 2008-2009 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
design by Plaváček
počet návštěvníků počítadlo
mapa webu |  kontakt