Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Hlavička
Aktuality Studium Sportovní příprava Tělesná výchova Fotogalerie Síň slávy Legislativa Kontakt
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
  Aktuality   Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka

Projekty EU


Projekt EU

Aplikace
WebaplikacePrůběžná klasifikace
žáků
SuplováníSuplování
FacebookOficiální stránka na Facebooku
TV BotankaTV Botanka

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Důležité informace
Výsledky Školní inspekce, která proběhla 4.-7.2.2013
Úřední hodiny sekretariátu:
úterý a čtvrtek: 8.00-15.00

Komunikace s rodiči

Informace pro rodiče o ubytování na domově mládeže
 
Jídelníček
Prosinec
Ceník obědů od 1.1.2013
Informace pro rodiče o stravování na SG LD

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Zajímavosti
Fotografie s mistrem světa Petrem Hubáčkem ze slavnostního zakončení školního roku
Výsledky žáků kmenových sportů za školní rok 2009/2010
Prezentace k 25. výročí založení školy (.pps)
Olympionici

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
Partneři
Partneři
Stimeo Patches in Czech
 
3.12.2013
Jihomoravští plavci dovezli ze Sibiře 5 medailí
Opět po roce se 8 jihomoravských plavců, mezi kterými byl i plavec Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka Pavel Klok, účastnilo mezinárodních plaveckých závodů „Severnoje sijanije“ (Polární záře) ve 4500km vzdáleném ruském Chanty-Mansijsku.
Díky navázání kontaktů Jihomoravského kraje s atraktivním partnerem ze středozápadní Sibiře vznikl zajímavý projekt plavecké spolupráce, který byl po druhé příležitostí pro plavce z Brna, Břeclavi a Vyškova reprezentovat Jižní Moravu.
10. ročníku těchto závodů, který se konal od 22. do 24. listopadu 2013, se účastnily plavecké kluby z celého Ruska: namátkou sportovci z Moskvy, Novosibirsku, Jekatěrinburgu, Čeljabinsku a jiných. Celkem se účastnilo 30 klubů čítajících 400 mladých sportovců ve věkovém rozmezí od 10 do 15 let.
Náš zástupce Pavel Klok v kvalitní konkurenci vybojoval jeden krát 5. a jeden krát 8. místo. Přivezl si osobní rekordy a stejně jako ostatní plavci ve výběru zanechal sympatický dojem.


Barbora BuchtováNa Mistrovství České Republiky v Taekwon - Do ITF v termínu 8. -10. listopadu 2013, které se konalo v Nymburku, vybojovala Barbora Buchtová 1. místo v matsogi (boje) juniorek do 52 kg. Gratulujeme

V sobotu 30.11.2013 na Mistrovství ČR moderní gymnastiky ve společných skladbách v Hradci králové, se staly Karolína Beranová (prima) a Denisa Jašinská (obě SK TART MS Brno) Mistryněmi ČR v kategorii juniorky. Gratulujeme
 
18.11.2013
Jakub Kočař splnil limit na ME v krátkém bazénu
O víkendu proběhl již 45. ročník Velké ceny města Brna v plavání. Tento mezinárodní závod je tradičně součástí Českého poháru v plavání. I letošní Velká cena Brna potvrdila svoji kvalitní pověst jednoho z nejlepšího závodu konaných na území ČR. V Brně se představily kromě kompletní české plavecké špičky i reprezentační výběry Slovenska (seniorská i juniorská) nebo plavci z Rakouska a Polska. Nejlépe se vedlo Jakubovi Kočařovi (sexta), který splnil na trati 200 metrů znak limit na prosincové Mistrovství Evropy. Jen o kousek unikl limit na ME Jakubovi Tobiášovi (sexta) na 400m polohový závod. Oba dva čeští reprezentanti stanuli na stupních vítězů (Tobiáš - 3. místo, Kočař - 3. místo). Na bronzový stupínek vystoupala v disciplíně 200m prsa česká reprezentantka Monika Štěpánová (tercie). Několika plavcům se také podařilo svými výbornými výkony překonat plavecké rekordy SG - Štěpánová, Osina, Kodýtek, Špaček. Gratulujeme.
 
Paříž - Velké Británie (Worthing)
Anglie 2014Naše gymnázium pořádá v termínu 5. - 12.4. 2014 8 denní poznávací zájezd s 16 lekcemi angličtiny. Zájezd zahrnuje návštěvu (s průvodcem) Paříže, Doveru, Hastings, WOrthing, Arudel Castle, Londýna, lekce angličtiny, ubytování v hotelu (snídaně) a v hostitelských rodinnách (plná penze).
Cena 9500,-. Více info u p. Vokálové (příp. dalších angličtinářů).
 
8.11.2013
Jana Vincourková19.10.2013 se konalo Mistrovství ČR juniorů v lezení na obtížnost v Chocni. Mistrovský titul vybojovala naše studentka Jana Vincourková.
Další výborných výsledků dosáhla na MČR žen ve Zlíně 5.-6.10.2013, když ve finále vybojovala 3.místo.
O prázdninách se Jana zůčastnila Mistrovství světa juniorů na obtížnost, kde do semifinále postupila z 16.místa. V dalším kole ale chybovala a obsadila konečné 26.místo. Gratulujeme

5.11.2013
Jakub Tobiáš dominoval v Krnově v závodě na 5 km.
O víkendu bojovali plavci v krnovském bazénu na svém letos již posledním závodě dálkového plavání na 5 km.
V Krnově se představila celá špička českého dálkového plavání a také i několik medailistů
z mistrovství světa v dálkovém plavání. Z Ruska Daniil Serebrenikov a Ivan Afanevič, Alexander Studzinski z Německa a Jevgenij Popacev z Makedonie.
V tomto závodě získal prvenství český reprezentant a student naší školy Jakub Tobiáš a obhájil tak své prvenství z loňského roku.
Mezi ženami se neztratila ani další studentka naší školy a také česká reprezentantka Petra Šťastná, která svým výkonem obsadila třetí místo. Oběma velká gratulace.
Záznam TV šotu je možno shlédnout na www.plavani.info
 
1.11.2013
Ve dnech 7.-14.9. se konalo Mistrovství Evropy v radiovém orientačním běhu 2013, Kudowa Zdrój, Polsko. Na ME se nominoval Jakub Šrom za kategorii juniorů (M19) a dosáhl výborných výkonů:
- Foxoring - 2. místo
- Sprint - 2. místo
- klasika 144MHz - 3. místo družstva, 7. místo individuální
- klasika 3,5MHz - 2. místo družstva, 6. místo individuální
Gratulujeme
 
7.10.2013
Výsledkový servis: volejbal chlapci
Výsledková servis: plavání
 
27.9.2013
Z Mistrovství ČR žactva zlato a bronz pro naší školu zásluhou Ondřeje Vodáka a Lukáše Kračmara !!!
Víkend 21.-22.9.2013 hostila pražská Slavia Mistrovství ČR žactva, kde startovali dva naší atleti. Jejich vystoupení bylo více než dobré. Ondřej Vodák vstupoval do soutěže s osobním rekordem ve výšce 186cm a tajně pomýšlel na medaili. Závod se však vyvinul velmi dobře a Ondra se po skočených 188cm (osobní rekord) mohl radovat z nečekaného vítězství a titulu Mistra ČR. Navíc si tímto výkonem řekl o reprezentační dres na mezistátní čtyřutkání (CZE – SVK – CRO – HUN). Více v sekci Atletika
Atletky AK Olymp Brno zvítězily na Mistrovství Evropy klubových družstev juniorek!!!
21.9.2013 pořádalo město Brno Mistrovství Evropy A-skupiny klubových družstev juniorek za účasti Turecka, Velké Británie, Dánska, Itálie, Španělska, Estonska, Švýcarska a České republiky, kterou zastupoval vítěz loňského MČR družstev juniorek, AK Olymp Brno.
Rebeka Šilhanov, byla druhou nejúspěšnější členkou AK Olympu, když suverénně zvítězila ve skoku o tyči, když na konci sezóny opět posunula hranici svého osobního rekordu již na 405cm!!!Ke zlatu z tyči poté přidala ještě bronzovou medaili ze skoku dalekého výkonem 539cm. Více v sekci Atletika
22.9.2013 se konaly 100. Primátorky v Praze. Štěpán Havlíček zvítězil v juniorské kategorii v posádce se závodníky VK Trěboň, Bohemians Praha a Sg Pardubice.
Jakub Hrubý skončil 3. v posádce se závodníky Olomouce a Otrokovicemi.
 
23.9.2013
Kateřina Gregorová, Jakub Dvořák, David KarasDevět našich studentů se 18.9. úspěšně účastnilo vědomostně-dovednostní soutěže O pohár rektora UO. Naše družstvo Kateřina Gregrová (2.B), Jakub Dvořák (Kv) a David Karas (Kv) se umístili na 3. místě. 
Výsledkový servis: atletika
 
11.9.2013
Zveřejněn Roční plán gymnázia
Atletky AK Olymp Brno stříbrné na finále družstev ČR!!!
V neděli 8.9.2013 se do Nového Města nad Metují sjeli atleti deseti nejlepších týmů ČR v kategorii mužů i žen. V ženách nastoupila jediná naše atletka, Rebeka Šilhanová, která i v obrovsky nabité konkurenci předvedla výborné výkony. Více v sekci atletika.
 
4.9.2013
Zvěřejněny rozvrhy na školní rok 2013/2014
 
Z atletického Mistrovství ČR do 22 let jsme získali stříbro a bronz!!!
První poprázdninový víkend se v Ústí nad Orlicí konalo MČr do 22 let a naše škola zde měla čtyři zástupce.
Nejlépe se vedlo letošní účastnicí MEJ, Rebece Šilhanové, která opět potvrdia své letošní zlepšení a výkonem 395cm získala stříbrnou medaili (prohrála pouze s jedenáctou z ME do 22 let) a jen těsně shazovala hranici osobního rekordu. Více v sekci Atletika
 
Jan KřížV letních měsíc se konalo několik významných sportovních akcí za účasti našich žáků.
Jan Kříž vybojoval na MS v lezení na čas (15.-19.8. 2013 v Kanadě) 4.místo.
Plavkyně Monika Štěpánová skončila na MEJ (10.-14.7. Poznaň) v disciplíně 200P na 10.místě a nominovala se na MSJ do Dubaje (26.-31.8.), kde obsadila 21.místo na 200P.
Další plavec Marek Osina vybojoval na EYOF v Utrechtu na 200PZ 9.místo. V dálkovém plavání se na MEJ (26.7.2013 Kocaeli) představil Jakub Tobiáš a doplaval si pro Účastníci EYOF14.místo.
Atletka Rebeca Šilhanová vybojovala na MEJ (18.-21.7.2013 Rieti) ve skoku o tyči 11.místo. Její kolega Filip Navrátil si doskočil na EYOFu v Utrechtu pro 16.místo ve skoku dalekém.
Basketbalistky pod vedením našeho trenéra Richarda Fouska vybojovaly vítězství v basketbalovém turnaji na EYOF.
 
26.6.2013
Ondra HošekOndra Hošek  bude reprezentovat Českou republiku na MSJ a MEJ ve vodním slalomu.
V nominačních závodech obsadil 2 x 1.místo a 2 x 2.místo. Mistrovství světa juniorů se koná 16.-21.7.2013 v Liptovském Mikuláši (SK). Mistrovství Evropy juniorů 8.-11.8.2013 v Burgu (FRA). Gratulujeme
REBEKA ŠILHANOVÁ SPLNILA PŘI MČR JUNIORŮ LIMIT PRO MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIOREK VE SKOKU O TYČI !!!
Atleti naší školy tak získali pět cenných kovů a dalších jedenáct umístění v první osmičce !!!
V termínu 22.-23.6.2013 se uskutečnilo MČR dorosteneckých a juniorských kategorií v Jablonci nad Nisou. Nejúspěšnější juniorkou celého Mistrovství se stala Rebeka Šilhanová, která zvítězila ve skoku o tyči v novém osobním rekordu a zároveň v limitu pro Mistrovství Evropy juniorek, které hostí 18.-21.7.2013 italské Rieti, když překonala na první pokus výšku 395cm a poté se zatím neúspěšně pokoušela o výšku 405cm. Více v sekci Atletika
TriatlonTriatlonisté SGLD Simona Zdražilová a Adam Mitrenga dnes úspěšně reprezentovali Jihomoravský kraj na Hrách VI. letní Olympiády dětí a mládeže ČR v Uherském Hradišti. Oba dva skončili na bodovaných příčkách - 4., respektivně 5. místě.
Závod se odehrával v Otrokovicích za chladného a deštivého počasí. V barvách Vysočiny se na startu dorosteneckého závodu objevil i další student SGLD Jan Dokulil. V průběhu cyklistiky však měl nepříjemný pád a ošklivě otlučený musel ze závodu odstoupit.

Výsledky dorostenci 0,75-20-5 km:
1. Michal Švorc, Ústecký kraj, 0:56:15, 5. Adam Mitrenga, Jihomoravský kraj, 0:59:06

Výsledky dorostenky 0,75-20-5 km:
1. Anežka Nováková, Středočeský kraj, 01:04:06, 4. Simona Zdražilová, Jihomoravský kraj, 01:05:28
 
19.6.2013
Jan KřížVýborného výsledku dosáhl Jan Kříž (kvarta) na prvním závodě letošního Evropského poháru v lezení na rychlost (8-9.6.2013) ve skotském městě Edinburghu. Z kvalifikace postupoval z prvního místa s nejlepším časem 7.56s a potvrdil roli favorita! Tímto časem potvrdil účast na Mistrovství světa v kanadském Vancouveru, které se bude konat 15-19.8.2013. Honzův souboj o první místo ukončil zraněný prst (natažená šlacha) a důsledkem toho bylo konečné 3.místo. Gratulujeme

Český pohár v triatlonu pokračoval třetím dílem v neděli na veslařském kanále v Račicích u Brandýsa nad Labem. Závodilo se za slunečného a velmi teplého počasí se zakázaným draftingem při cyklistice (zakázanou jízdou v závětří), plavalo se bez neoprenu. V závodě dorostenek obsadila stříbrnou příčku Pavlína Poláčková, mezi juniorkami byla Anna Karná bronzová. V dorostencích se na velmi pěkném pátém místě umístil “prvoročák” Adam Mitrenga.

Z výsledků Český pohár Račice 0,75-20-5 km
Juniorky: 3. Anna Karná 95 - 1:16:11
Dorostenky: 2. Pavlína Poláčková 96 - 1:09:40, 6. Simona Zdražilová 96 - 1:17:38
Dorostenci: 5. Adam Mitrenga 97 - 1:09:26 , 13. Jan Dokulil - 1:13:28, 14. Pavel Vaverka - 1:14:53

 
7.6.2013
Michaela Řezníčková, Natálie SklenářováMichaela Řezníčková a Natálie Sklenářová vyhrály SŠ hry v plážovém volejbale. Gratulujeme
Aneta Trávníčková a Pavel Dolejš nominování do dorostenecké reprezentace ČR na mezistátní utkání !!! Marcela Pírková vážně zraněná !!!
V sobotu 8.6.2013 se uskuteční mezistátní utkání dorostenců a dorostenek v Hradci Králové. V těchto závodech proti sobě změří sílu celky České republiky, Slovenské republiky a Maďarska.
Nominace byla daná předem, kdy možnost startu mají atleti, kteří jsou ke dni 2.6.2013 průběžně do druhého místa v celostátních tabulkách ČR. To se podařilo třem atletům naší školy.
Na mezistátním utkání nás budou reprezentovat Aneta Trávníčková (skok vysoký – letos druhá dorostenka v ČR výkonem 169cm) a Pavel Dolejš (skok o tyči – průběžně také druhý v ČR dorostenců za výkon 410cm).
Třetím zástupcem měla být Marcela Pírková (průběžně druhá dorostenka ČR na 400m časem 56,78s), bohužel Marcela si těsně před uzávěrkou nominace udělala vážné poranění
vazů kolene, kdy předběžné výsledky dokazují na natržení nebo přetržení postranní šlachy kolena. Přesná diagnóza, vzhledem k silnému otoku, bude známa však až za měsíc.
Vzhledem k této situaci byla povolaná náhradnice a pro Marcelu tak smolně skončila velmi slibně rozjetá sezóna. Marcele přejeme brzké uzdravení a návrat do tréninkového procesu.
Těsně pod nominací skončil Filip Navrátil, který je v průběžných tabulkách na třetím a čtvrtém místě (dálka 673cm – 3., výška 194cm – 4.)
Přesto všechno budeme držet palce Anetě i Pavlovi a gratulujeme za možnost reprezentovat Českou republiku !!!
Výsledkový servis: atletika
Výsledkový servis: plavání
 
31.5.2013
Štěpán Havlíček vybojoval 3.místo na Mistrovství Evropy juniorů ve skifu. Gratulujeme
 
29.5.2013
Jiří Kalus21. ročník EKOL SUPERPRESTIGE v triatlonu
Závod mužů byl po celou dobu jeho trvání velmi dramatický a bylo na něj pěkné podívání. Od úvodu cyklistiky nahánělo hlavní pole s Jiřím Kalusem ujeté 3 závodníky. Ve třetím závěrečném okruhu se jí 25“ manko podařilo stáhnout. Rozhodovalo se tedy až na běhu. Ten byl až do samostatného závěru velmi vyrovnaný. Čerstvý maturant Jirka Kalus v něm vybojoval bezvadným výkonem páté místo v Mistrovství ČR mužů, v kategorii do 23 let bral stříbrnou příčku. V nadcházejícím týdnu ho čeká v Itálii při Evropském poháru dospělých nominace o ME do 23 let. Více v sekci Triatlon.
 
27.5.2013
Přes víkend probíhaly ligy dospělých!
V nejvyšší extraligové soutěži, kde se konalo klasické kolo na Kladně se představil kvartet našich. Velmi dobře si vedly dívky, kdy nejlépe co do umístění předvedla páté místo a letošní nejlepší venkovní výkon v tyči Rebeka Šilhanová za 360cm. Více v sekci Atletika
Výsledkový servis: plavání
 
17.5.2013
AtletiAtletky sportovního gymnázia Ludvíka Daňka Mistry České republiky sportovních gymnázií pro rok 2013!
V úterý 14.5.2013 se do Prahy sjely atleti z nejlepších sportovních gymnázií České republiky. Letos to bylo sedm škol, mezi kterými se strhla bitva jak mezi dívkami, tak i u kluků.
 
12.5.2013
Z propršeného Mistrovství Moravy a Slezska 21 cenných kovů pro atlety naší školy!
Celý den provázel silný déšť a teplota 12-13 stupňů, což ovlivnilo všechny disciplíny - hlavně vrhy a skoky,  přesto se na MMaS velmi dařilo a ziskem 7 zlatých, 8 stříbrných a 6 bronzových znamenalo celkový zisk 21 medailí. Více v sekci Atletika.
 
11.5.2013
První mítink pro extraligu v režii AK Olympu Brno!
První mítink v extraligových bojích začal Velkou cenou a Memoriálem F. Dvořáka v Olomouci 8.5.2013. Celkově se velmi dařilo děvčatům z AK Olymp Brno, které se po prvním mítinku dostaly do čela extraligy. Více v sekci Atletika.
 
10.5.2013
Přidány rozpisy ústních maturit

PB středoškolský Kristýna Abrahámová, Pavel a Petr Hřebíčkovi získali krásné 5. místo na PB Středoškolském poháru v golfu 2013.

Celkové výsledky zde

Výsledkový servis: plavání

V 1.kole družstev juniorů a dorostenců v atletice jsme ovládli Moravu !!!
Většina děvčat nastoupila 4.5.2013 na 1.kolo družstev juniorů a dorostenců v Olomouci v barvách AK Olympu Brno. Velice dobře rozvrhl vedoucí Josef Sečkář síly do tří družstev v kategorii juniorek, kde se podařilo obsadit celkově první, druhé i třetí místo (v pořadí A družstvo, B družstvo, C družstvo) a nad čtvrtými Vítkovicemi si pro druhé kolo vytvořily luxusní náskok 145,5 bodů. Více v sekci Atletika.

 
29.4.2013
Kadetky žabin zvítězily o vikendu ve finálovém turnaji a staly se mistryněmi ČR
Basketbalistky Basketbalisty
Z MMaS ve vícebojích dovezli všichni čtyři atleti cenný kov!
Ve velice brzkém termínu (27.- 28.4.2013) proběhlo Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích a velice dobře si vedli všichni čtyři naši zúčastnění. Zlatou medaili a titul Mistra MaS si odvezl v kategorii juniorů Marek Kyzlink ziskem 5358 bodů (velice vyrovnané disciplíny, nejlepší výška za 184cm). Více v sekci Atletika
 
25.4.2013
Zveřejněny výsledky přijímaího řízení
Výsledkový servis: plavání
 
22.4.2013
Z župní olympiády středních škol přivezli naši atleti 16 medailí
První atletické závody v sezóně absolvovalo 18 atletů z našeho gymnázia. Většina startujících absolvovalo před závody týdenní soustředění v Trenčíně a tento závod byl brán většinou jako trénink. Přesto se podařilo atletům získat 16 medailí (kluci 1x zlato, 3x bronz a zlato a stříbro ze štafet, děvčata triumfovala 3x, k tomu přidala 5x stříbro a zlato a stříbro ze štafety 4x100m.
 
10.4.2013
BrázdováLucie Brázdová vybojovala na MČR v disciplíně vzduchová puška na 40 ran titul mistryně ČR v kategorii starších dorostenek. S týmovými kolegyněmi opanovalal i soutěž družstev ve stejné disciplíně. Gratulujeme
 
8.4.2013
TriatlonJakub Kočař se v sobotu v Praze stal Mistrem ČR v aquatlonu. Jasně předčil juniorské reprezentanty v triatlonu a stal se tak favoritem květnové nominace na juniorské Mistrovství Evropy v triatlonu, které se uskuteční v červnu v turecké Alanyi. V závodě dorostenek vybojovala stříbrnou mistrovskou příčku Pavlína Poláčková. I ona bude aspirantkou v nominaci na Mistrovství Evropy juniorů v Turecku a také na Mistrovství Evropy dorostu v Holandsku. Nominace na MEJ v triatlonu 2013 proběhne v Brně 25.5, kdy se na brněnské přehradě uskuteční Juniorský evropský pohár v triatlonu - 21. EKOL SUPEPRESTIGE.
Z výsledků Mistrovství ČR v aquatlonu  Praha, 6.4. 2013:

Junioři:

1. Jakub Kočař, EKOL TEAM - SGLD, 0:13:36
Dorostenky:
1. Eva Trčková, EKOL TEAM, 0:16:29
2. Pavlína Poláčková, EKOL TEAM - SGLD, 0:16:38
Výsledkový servis: plavání
 
18.3.2013
Pavlína PoláčkováČeský pohár v aquatlonu, Zlín
V sobotu měly vytrvalci SGLD zastoupení i v triatlonových soutěžích.
Druhým dílem pokračoval Český pohár v aquatlonu ve Zlíně. Na tratích 400 m plavání a 5000 m běhu si výborně počínala dorostenecká reprezentantka ČR v triatlonu a členka EKOL TEAMU Pavlína Poláčková. V kategorii dorostenek jasně zvítězila a celkově v ženách obsadila 3. příčku!

Z výsledků Český pohár v aquatlonu Zlín
Ženy:
1. Kateřina Hálová, 1981, TITAN SC, 0:23:56 (05:12 - 18:46)
2. Mirka Bednarovicová, 1992, SVK, Realiz Sport Team 0:2516 (05:03 - 25:12)
3. Pavlína Poláčková, 1996, EKOL TEAM - SGLD, 0:25:34 (5:25 - 20:08), 1. místo v kategorii DOROSTU
Pavel VaverkaBěh Lužánkami
Již 68. ročník má za sebou legendární Běh Lužánkami. V závodě dorostenců na 2 míle (3 200 m) SGLD velmi dobře reprezentovali triatlonisté EKOL TEAMU. Nejlépe si vedl Pavel Vaverka, který doběhl bronzový!
V těsném závěsu za Pavlem doběhl na 4. příčce Adam Mitrenga, osmý skončil Honza Dokulil.

Z výsledků 68. Běh Lužánkami, 3 200 m dorostenci:
1. Marek Feith, 1996, Ivančice, 0:11:11
2. Milan Sneider, 1996, AC Mor. Slavia Brno, 0:11:16
3. Pavel Vaverka, 1996, EKOL TEAM - SGLD, 0:11:40
4. Adam Mitrenga, 1997, EKOL TEAM - SGLD, 0:11:48
8. Jan Dokulil, 1997, EKOL TEAM - SGLD, 0:12:44
 
15.3.2013
V prostorách haly Fakulty sportovních studií, proběhlo 14.3.2013 vyhlášení nejlepších sportovců Jihomoravského kraje za rok 2012. Mezi 10 nejlepšími juniory byly vyhlášeni i naši žáci: Jakub Šrom (rádioorientační běh), Adam Mendrek (badminton), Ondřej Hošek (biatlon a vodní slalom) + Lukáš Kočař (triatlon - absolvent SG). Mezi teamy juniorů to byly: basketbalistky (středoškolský pohár a vítězky extraligy), atletky ACP Olymp (vítěz evropského poháru juniorek) a gymnastky (vítězky extraligy). Gratulujeme
 
13.3.2013
Absolvent našeho gymnázia, Juraj Domik, se zůčastnil inaugurace nového prezidenta republiky jako velitel roty pražské posádky hradní stráže. Rozhovor s Jurajem zde (zdroj videa: Česká televize)
Basketbalové kadetky U17 a juniorky U19 vyhrály základní část extraligy a budou pořadateli MČR v dubnu 2013. Gratulujeme
Výsledkový servis: plavání
 
4.3.2013
AtletikaZ Mistrovství České republiky juniorů a dorostu v atletice jsme získali pět medailí!!!
O víkendu 23.-24.2.2013 jsme zakončovali halovou sezónu největším závodem a to Mistrovstvím České republiky juniorů a dorostu v Praze na Stromovce.
Z našich atletů se na tento závod nominovalo a na start se tak mohlo postavit 13 atletů školy. Více ve výsledkové části Atletiky
Novinový článek o Adamu Mendrekovi.
Výsledkový servis: atletika
Výsledkový servis: basketbal
 
20.2.2013
Skvělých výsledků dosáhli Adam MENDREK (kvarta) a Michal SVĚTNIČKA (kvinta) na MČR U/19, které proběhlo v Českém Krumlově 10.-11.2.2013. Adam vyhrál dvouhru a spolu s Michalem zvítězili ve čtyřhře. Gratulujeme
Výsledkový servis: atletika
 
17.2.2013
Velmi hodnotný výkon si v sobotu 9.2. zapsal triatlonista Jiří Kalus na Mistrovství Moravy a Slezska v atletice v Bratislavě. Na 3000 m výrazně prolomil hranici 9 min a v novém osobním rekordu 8:55,06 min se stal vítězem mužské kategorie.
Z dalších triatlonistů si své osobní maximum o 13 s výrazně vylepšil Pavel Vaverka, který v kategorii dorostenců časem 4:36,49 min obsadil 5. místo.
Výsledkový servis: basketbal
 
6.2.2013
Ondřej HošekOndřej Hošek 14. na MSJD v biatlonu
Nejlepším z českých dorostenců v  individuálním závodě na 12,5 km byl při světovém šampionátu v Obertilliachu na 14. místě Ondřej Hošek.
Ondra vybojoval výborné 14.místo ze 105 startujících dorostenců do 18.let. Gratulujeme http://services.biathlonresults.com/Results.aspx?RaceId=BT1213JWRLCH__YMIN
Výsledkový servis: basketbal
Výsledkový servis: atletika
 
25.1.2013
Výsledkový servis: basketbal
 
17.1.2013
Ondřej HošekOndřej Hošek se nominoval na mistrovství světa dorostu v biatlonu, které bude od 25.1.-2.2.2013 v rakouském Obertilliachu a zároveň i na EYOWF  (zimní evropský olympijský festival mládeže) v rumunském Brašově 16.-24. 2. 2013  http://eyowf2013.ro/
Na obě vrcholné soutěže se Ondra nominoval o tomto  víkendu (11.-13.1.2013 ) na MČR v biatlonu, kde získal 2x Mistrovský titul v kategorii dorostenců starších. Gratulujeme
Výsledkový servis: atletika
Výsledkový servis: basketbal
Výsledkový servis: plavání
 
16.1.2013
Výsledky přijímacího řízení.
Důležité upozornění.
Zápisový lístek odevzdá zákonný zástupce nezletilého uchazeče do 10 pracovních dnů ode dne (16.1.2013) zveřejnění výsledků přijímacího řízení
 
20.12.2012

Ondra HošekOndra Hošek ( student kvarty) vyhrál úvodní dva ČP 2013 v biatlonu, které se uskutečnily o víkendu  v Harrachově. Gratulujeme

Marcela Pírková v Bratislavě na jedničku!
První závody v halové sezóně 2012/2013 mají za sebou atleti. Skupina sedmi lidí, z nichž čtyři jsou studenty naší školy se vydali na kontrolní závody do Bratislavy dne 15.12.2012.
Absolutně nejlepších výsledků dosáhla Marcela Pírková, která se po velmi náročné přípravě dostává již na začátku sezóny do formy. Více v sekci atletiky.

 
14.12.2012

Trenér SG L. Daňka Brno hledá talenty v Jihoafrické republice.
Josef Sečkář hledá talenty v JAR

 
6.12.2012
Výsledkový servis: basketbal
 
2.12.2012
Výsledkový servis: plavání
Výsledkový servis: atletika
 
21.11.2012
Adam MENDREK (student kvarty) na domácím kolbišti v Orlové (15-18.11.2012) vyhrál MM ČR juniorů U/19 ve dvouhře kluků. Navíc ve čtyřhře kluků s Michalem Světničkou (kvinta) vybojovali krásné 3.místo.
Na posledním  světovém žebříčku juniorů k 15.11.2012 se Adam posunul na výborné 12.místo ve dvouhře kluků  - což je jeho dosavadní historicky nejlepší výsledek.
 
16.11.2012
Rostislav Kubický splnil slovenský limit pro účast na Mistrovství Evropy a Mistrovství světa na krátkém bazénu. Gratulujeme
Výsledkový servis: basketbal
 
6.11.2012
Jakub Tobiáš překonal na Ceně krnovska v dálkovém plavání český rekord staršího dorostu na 5km. Gratulujeme
Výsledkový servis: basketbal
Výsledkový servis: volejbal chlaci
Výsledkový servis. plavání
Aktualizované rekordy plavců
 
4.11.2012

BiathleJiří Kalus se stal v sobotu v Dubai juniorským vícemistrem světa v Biathle. Tento závod se skládal z kombinace 1500 m běhu - 200 m plavání a 1500 m běhu. Zastřešující orgánem tohoto Mistrovství světa je mezinárodní federace moderního pětiboje. Trenérem výpravy byl Olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda.
Závodu juniorů dominovali čeští závodníci a členové brněnského EKOL TEAMU, kteří na stupně vítězů nikoho nepustili. Na bronzové příčce skončil odchovanec SGLD Lukáš Kočař. Gratulujeme

UIPM Biathle World Championships, 3. 11. 2012 Dubai
Results Junior Final, 1500 m run - 200 m swim - 1500 m run

1. Martin Debnar, CZE, 00:12:15
2. Jiri Kalus, CZE, 00:12:16
3. Lukas Kocar, CZE, 00:12:33
4. James Fountain, GBR, 00:12:45
5. Julio Luna, VEN, 00:13:05
6. Matthew Nelson, GBR, 00:13:23
7. Gareth Allen, GBR, 00:13:45
8. Thomas Scott Mueller, AUS, 00:14:06

Adam MendrekŽivotního výsledku dosáhl Adam MENDREK (student kvarty) na MS juniorů do 19 let v japonské Čibě.  To se konalo v termínu od 22.10.-03.11.2012. V kategorií dvouhry kluků v pavouku 128 hráčů postoupil mezi posledních 16 hráčů!!! Jeho 9 (-16) místo nejen pro něj, ale i celý Český badmintonový svaz je jedním s největších úspěchů v historií našeho sportu v této kategorií! Je to v kategorií U/19 a Adam bude moci ještě jednou na MS juniorů startovat – v příštím roce. Cestou mezi posledních 16 hráčů porazil mezi jinými i Mistra Evropy v kategorií U/17 – Angličana A. Lanea z minulého roku – stejně jako Adam je ročník 1995. V dnešním vydání světového žebříčku juniorů se Adam posunul na 20.místo ve dvouhře kluků. Gratulujeme

Jakub Kočař se přidal k Jakubu Tobiášovi a splnil limit na Mistrovství Evropy v plavání, které se uskuteční 22.-25.11.2012 v Chartres-FRA. Gratulujeme
 
24.10.2012
Jakub Tobiáš splnil, na Plzeňských sprintech, limit na Mistrovství Evropy v krátkém bazénu, které se uskuteční 22.-25.11.2012 v Chartres-FRA. Gratulujeme

Ve dnech 12.9 -16.9 2012 se v italském Piombinu konalo Mistrovství Evropy v dálkovém plavání. Na tomto mistrovství nás reprezentoval Jakub Tobiáš (žák kvinty), jako nejmladší člen české výpravy. Svým výkonem na 5 km obsadil krásné 15 místo časem 56:57,5

 
16.10.2012
Botanka na SPORT LIFE 2012.
Prezentace Sportovního gymnázia L. Daňka Brno na sportovním veletrhu v Brně 5.10.2012.
Botanka na Sport Life 2012Botanka na Sport LIfe 2012Botanka na Sport Life 2012
Adam MendrekVýborného výsledku dosáhl Adam MENDREK (student kvarty), v chorvatské Poreči.  Historicky poprvé vyhrál turnaj Evropského juniorského circuitu 2012-2013 a stal se vítězem MM Chorvatska juniorů U/19.
Navíc se svým partnerem ve čtyřhře – Michalem Světničkou (student kvinty) vybojovali krásné 2.místo ve čtyřhře kluků. MM Chorvatska proběhlo od 05.-07.10.2012. Gratulujeme
16.10.2012
Skvěle si v závěru letošní sezóny vedl juniorský reprezentant v triatlonu a student SGLD Jiří Kalus. Při posledním podniku sezóny seriálu evropského juniorského poháru, který se konal v turecké Alanyi, vybojoval Jirka ve vyrovnaném závodě výborné 5. místo. Alanya bude v červnu příštího roku hostit triatlonové Mistrovství Evropy, závod tak byl generálkou pro tuto vrcholnou soutěž. Gratulujeme
 
Z výsledků Alanya ETU Triathlon Junior European Cup (0,75-20-5 )km:
01. Shachar Sagiv, ISR, 0:53:31
02. Maxim Subbotin, RUS, 0:53:38
03. Andrey Moiseenko, RUS, 0:53:42
05. Jiří Kalus, CZE, 0:53:48
16.10.2012
Ondra Hošek obsadil 1. a 2. místo na mezinárodních závodech OH nadějí ve vodním slalomu v Liptovském Mikuláši. Gratulujeme

16.10.2012
Výborně si vedl Jakub Šrom na MS v radiovém orientačním běhu v Srbsku a obsadil následující místa:
1. závod 144MHz - 19. místo, týmy 7. místo
2. závod sprint - 1. místo
3. závod 3,5 MHz - 13. místo, týmy 1. místo
4. závod foxoring - 2. místo

Oficiální stránky šampionátu http://www.ardf2012.org.
Gratulujeme

16.10.2012
Výsledkový servis: basketbal
Výsledkový servis: atletika
 
24.9.2012
Hned dva republikové tituly získali v sobotu při MČR v duatlonu v Žamberce triatlonisté SGLD. Jiří Kalus zvítězil v kategorii juniorů, Pavlína Poláčková dominovala dorostenkám.
Z výsledků MČR v duatlonu Žamberk (5 km běh - 20 km kolo - 3 km běh) km:
Junioři
01. Jiří Kalus, EKOL TEAM, 1:00:24
02. Karel Rymeš, TJ Spartak Třebíč, 1:02:15
03. Jan Divíšek, Nový věk triatlonu, 1:03:20

Dorostenky
01. Pavlína Poláčková, EKOL TEAM, 1:14:18
02. Zuzana Fáberová, KB OEZ Letohrad, 1:18:20
03. Simona Maříková, KB OEZ Letohrad, 1:18:23
 
21.9.2012

Jan KřížSkvělých výsledků dosáhl Jan Kříž (kvarta) v letních měsících: 3. místo Evropský pohár juniorů Chamonix (FRA), 1. místo Evropský pohár juniorů Pieve di Cadore (ITA), 1. místo v Evropském rankingu juniorů pro rok 2012 a 6. místo Mistrovství světa juniorů Singapur (SIN). Gratulujeme

Jan KřížJan KřížJan Kříž

http://www.youtube.com/watch?v=QorCqIglwNI
http://www.youtube.com/watch?v=jtaCCpgtWfg&feature=relmfu

 
17.9.2012
Ondřej HošekOndřej Hošek zvítězil na MČR dorostu ve vodním slalomu,které se uskutečnilo 15.9. na umělé slalomové dráze v Českých Budějovicích. Gratulujeme
 
16.9.2012
Jiří Kalus zvítězil v mezinárodním závodě juniorů při 20. ročníku EKOL SUPERPRESTIGE v triatlonu, který se konal 15.9. na brněnské přehradě. Gratulujeme

Z výsledků Brno European Youth Triathlon festival, junioři (0,75-20-5) km:
1. Jiří Kalus, CZE, EKOL TEAM, 1:05:11
2. László Tarnai, HUN, Titan Triathlon Club Szeged, 1:05:17
3. Tomasz Brembor, POL, KZ AZS-AWF Katowice, 1:05:41
 
12.9.2012
Ondřej Hošek (kvarta) vybojoval titul na mistrovství Evropy juniorů  ve slalomu na divoké vodě v slovinském Solkanu v kategorii družstev 3xK1M. Gratulujeme
3 x K1 junioři
1. Česká republika   0   122.65
2. Německo            2   125.06
3. Slovensko           6   125.38
Ondřej HošekONdřej HošekOndřej Hošek
Jiří KalusTriatlonista SGLD a EKOL TEAMU Jiří Kalus obsadil v sobotu 8. září ve Slovinském Bledu vynikající 4. místo v závodě Evropského juniorského poháru. Zaznamenal tak nejlepší výsledek svojí dosvadní sportovní kariéry. Gartulujeme
 
7.9.2012
Přidán rozpis podzimních maturit
Přidány rozvrhy hodin pro jednotlivé třídy
Přidán Roční plán
 
5.9.2012

Ondřej HošekOndra Hošek (kvarta) obsadil 3.místo na MČR dorostu v biatlonu na kolečkových lyžích, které  se konalo 1.-2.9.2012 v Letohradě. Gratulujeme

Ve dnech 1. - 4.8. 2012 se 10 žáků a ředitel školy zúčastnily OH v Londýně  na pozvání Českého olympijského výboru a agentury SPORTBOHEMIA.
Zájezd získalo Sportovní gymnázium L. Daňka Brno za 1. místo v turnaji:,, O pohár ministra školství v basketbale dívek".
Foto FotoFoto

 
3.9.2012
Ondřej HošekOndřej Hošek na MSJ ve vodním slalomu obsadil výborné 5.místo. Od 3.místa ho dělilo 1,52sek. Gratulujeme
 
17.7.2012
Filip Emmer vybojoval na Mistrovství světa juniorů (U16) v hokejbalu stříbrnou medaili. Gratulujeme
Nejlepší sportovci a studenti za školní rok 2011/2012
 
26.6.2012
Úspěšně se představili naši studenti na Letním mistrovství ČR dorostu v plavání. MIstry republiky se stali Jakub Kočař, Jakub Ševčík, Ema Lánová, Monika Štěpánová a štafeta kluků na 4x100PZ. Celkem plavci vybojovali 9 zlatých, 6 stříbrných a 5 bronzových. Gratulujeme
Výsledkový servis: plavání
Rebeka Šilhanová vybojovala páté místo na MČR mužů a žen ve skoku o tyči ve Vyškově. Gratulujeme
Výsledkový servis: atletika
 
21.6.2012
Holky zvítězily i ve druhém utkání a získaly Pohár ministra školství. Více se dočtete na Facebooku.
 
20.6.2012
Výsledkový servis: plavání
 
11.6.2012
FotoJiří Kalus se stal vítězem úvodního juniorského Českého poháru v triatlonu v Račicích. V kategorii starších žáků zabodoval 2. místem Adam Mitrenga. Lukáš Kočař při svém premiérovém startu mezi dospělými obsadil velmi hodnotné 31. místo při Evropském poháru ve sprint triatlonu v italské Cremona a z reprezentačního družstva ČR byl nejlepší.
Doplněna tréninková agenda triatlonu
 
10.6.2012
Monika Štěpánová zaplavala, na Mezinárodních závodech v Grazu, limit na Mistrovství Evropy juniorů. Gratulujeme
Výsledkový servis: plavání
 
8.6.2012
FotoV březnu 2012 jsme jeli na výlet do Velké Británie. Nejprve jsme navštívili Londýn a prohlédli si jeho nejvýznačnější památky – London Bridge, The Tower, Big Ben, Houses of Parlament, Westminster Abbey, St Paul´s Cathedral a také jsme navštívili London Eye a vzhledem k příznivému počasí mohli obdivovat dominanty Londýna z výšky.
Poté jsme se přesunuli na jižní pobřeží Anglie do malebného, přímořského městečka Worthing, kde jsme byli ubytovaní v rodinách a v dopoledních hodinách navštevovali výuku angličtiny v místní jazykové škole St George.
Odpoledne jsme podnikali různé výlety. Navštívili jsme město Brighton, Portsmouth a vápencové útesy Seven Sisters.
Výlet se nám všem moc líbil i díky skvělé průvodkyni a jejímu poutavému vyprávění o místech, které jsme navštívili.
Foto
Výsledkový servis: plavání
 
5.6.2012
Ondra HošekOndra Hošek zvítězil ve 3.závodě ČP juniorů,ve slalomu na divoké vodě,který byl také jedním z 5 nominačních závodů do juniorského RD ČR. Svými výsledky ( 1x 1.místo ,2x2místo a 1x 3.místo) si zajistil účast na juniorském MS,které se bude konat začátkem července ve Spojených státech amerických, konkrétně ve městě Wausau na řece Wisconsin a zářijový evropský šampionát ve slovinském Solkanu. Gratulujeme
 
29.5.2012
TriatlonLukáš Kočař se stal na tratích 700 m plavání, 30 km cyklistiky se zakázanou jízdou v háku a 7 km běhu vítězem TRI TOUR v Poděbradech. Závod byl zároveň nominací na akademické Mistrovství světa, které se bude konat koncem června na Tapei. Lukáš si svým vynikajícím výkonem vybojoval premiérovou svoji reprezentační účast pro tento závod.

Z výsledků TRI TOUR Poděbrady 2012:
1. Lukáš Kočař, EKOL TEAM - SGLD, 1:17:44
2. František Kubínek, EKOL TEAM, 1:18:10
3. Martin Novák, TCV Jundřichův Hradec, 1:18:53
 
24.5.2012
Jan KřížVýborného výsledku dosáhl Jan Kříž (tercie) na Evropském poháru ve sportovním lezení v Edinburghu, kde obsadil 1. místo. Gratulujeme
Video ze semifinále můžete zhlednout na http://www.youtube.com/watch?v=bJXd72pxb6c
 
23.5.2012
Výsledkový servis: plavání
Aktualizovaná termínová listina triatlonu
 
21.5.2012
Druhé kolo družstev v atletice opět na výbornou!!!
Druhé kolo družstev dorostu a juniorů proběhlo 19.5.2012 v Olomouci. I tento závod se z našeho pohledu velice vydařil a padlo plno úžasných výkonů a velkých rekordů. Nejdůležitější soutěží jsou družstva juniorek, kde závodí i tři naše dorostenky (Šilhanová, Pírková a Pánková). Gratulujeme

Vendula Chybová čtyři medaile z MMaS!!!
V neděli 20.5.2012 se konalo v Třinci Mistrovství Moravy žactva, kdy se představila jediná naše závodnice, Vendula Chybová. Již v první disciplíně, 200m př i přes menší technické problémy se podařilo získat bronzovou medaili za výkon rovných 33 sekund. Druhou medaili přidala veleskokem v dálce, kdy si výkonem 535cm vytvořila osobní rekord o 30cm a byl druhá. Třetí medailí byl bronz v kouli, kdy posledním pokusem vrhla 10,51m a to byl další osobní rekord. Gratulujeme

 
17.5.2012
Výsledkový servis: atletika
Výsledkový servis: plavání
 
13.5.2012
TOP 12Děvčata vyhrála turnaj TOP 12 v basketbale a postoupily do velkého finále, které se uskuteční 18.-21.6.2012.
Záznam z finálového zápasu turnaje TOP 12 můžete zhlédnout zde.
Půlhodinový sestříh z posledního dne turnaje bude vysílat ČT 4 19.5.2012 od 16.00.
Holky gratulujeme a držíme palce ve finále.
 
12.5.2012
Zvěřejněn rozpis ústních maturit
 
5.5.2012

Velice dobré výsledky z 1.kola dlouhodobé soutěže družstev dorostu a junioru v atletice

Ostrava pořádala 5.5.2012 první kolo družstev mládeže, na této soutěži se představilo 16 žáků naší školy a velice výrazně pomohli všem týmům za které závodili. Více v sekci Atletika.

 
3.5.2012
Kadetky mistryněmi ČR v basketbale
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFoto
Doplněna tréninková agenda triatlonu
 
2.5.2012
FotoPři vyhlašování nejlepších sportovců Jihomoravského kraje za rok 2011, se mezi 7 nejlepších talentů roku probojoval student tercie Ondra Hošek. Mezi týmy postoupil mezi 3 nejlepší atletický klub ACP Olymp Brno a plavecký klub KPSP Kometa Brno, za které závodí naši studenti.
FotoNa atletickou župní olympiádu trnavského kraje byl pozván, jako každý rok, i jihomoravský kraj. Z naší školy se tohoto závodu zúčastnilo 15 atletů, kteří si vedli velice dobře, už i vzhledem k tomu, že tento závod pro většinu otevíral letní venkovní sezónu. Více v sekci Atletika.
Juniorské vícemistryně ČR ve volejbale
FotoFotoFoto
FotoFoto
Výsledkový servis: plavání
 
26.4.2012
Výsledky přijímacího řízení.
 
23.4.2012
Po úžasném nedělním zápase zvítězily juniorky U19 Frisko Brno a jsou Mistryněmi ČR v basketbale! Gratulujeme
FotoFotoFoto
Jiří Kalus nás o uplynulém víkendu reprezentoval na Mistrovství Evropy v triatlonu v Izraelském Eilatu. Mezi 66-ti juniory startovního pole nabitého závodu dokončil na 38. místě. V nedělním závodě štafet pak se svými reprezentačními kolegy Kučerou, Grabmullerovou a Vítovou vybojovali 11. příčku z 18 štafet na startu. Závody provázelo velké vedro sahající až ke 35 stupňům Celsia a nepříjemná písečná bouře.
Výsledkový servis: plavání
 
17.4.2012
Výsledkový servis: basketbal
 
16.4.2012
Výsledkový servis: plavání
 
11.4.212
Triatlonisté Lukáš Kočař a Adam Mitrenga na stupních vítězu při Českém poháru v aquatlonu ve Zlíně.
Výsledkový servis: triatlon
Výsledkový servis: basketbal
 
3.4.2012
Adam MendrekAdam MendrekAdam mendrek
Skvělého výsledku dosáhl Adam MENDREK (student tercie) na MČR v badmintonu juniorů do 17 let v Hradci Králové, které proběhlo o víkendu 31.3.-1.4.2012.
Adam se stal Mistrem ČR  ve dvouhře kluků a zároveň i Mistrem ČR ve čtyřhře kluků – se spoluhráčem J. Janáčkem (SKB Český Krumlov). Gratulujeme
Mistři ČR ve volejbale juniorůMistři ČR ve volejbale juniorůMistři ČR ve volejbale juniorů
Volejbalisté vybojovali titul Mistrů ČRjuniorů pro rok 2012. Gratulujeme
Výsledkový servis: volejbal chlapci
 
2.4.2012
Jiří Kalus skončil na 3. místě při MČR v aquatlonu v Liberci. V juniorské kategorii pak bral titul Mistra ČR.
Pavel Vaverka a Adam Mitrenga se zúčastnili finále Brněnského běžeckého poháru - Černohorský soudek, který se konal na brněnské přehradě.
Výsledkový servis: triatlon
Výsledkový servis: plavání
 
28.3.3012
Výsledkový servis: triatlon
 
27.3.2012
Výsledkový servis: basketbal
Výsledkový servis: plavání
 
26.3.2012
FotoFoto
Studenti SG skončili na druhém místě v městském kole Poháru ministra školství. Gratulujeme.
Výsledkový servis: basketbal
Výsledkový servis: plavání
 
20.3.2012
Výsledkový servis: plavání
 
19.3.2012
Naše družstvo před turnajemVítězné družstvo s trofejí
Studentky SG vyhrály krajské kolo Poháru ministra školství a postoupily do TOP východu. Semifinálové kolo se bude hrát v 9.-11.5.2012 v Ostravě. Více informací o našem teamu a jeho výsledcích se můžete dozvědět na http://www.mladeznickybasketbal.cz/turnaj/tym/361.
Triatlonisté SGLD se v sobotu zúčastnili již. 67. ročníku Běhu Lužánkami a 2x vystoupili na stupně vítězů. Více v sekci triatlonu.
Triatlonista Jiří Kalus vyhrál na Malorce juniorský reprezentační triatlonový závod a splnil tak nominační kritéria ČTA pro start na Mistrovství Evropy juniorů. Závod se uskuteční koncem dubna v Izraelském Eilatu. Gratulujeme!
Výsledkový servis: plavání
 
15.3.2012
Výsledkový servis: basketbal
 
12.3.2012
Třetím dílem pokračoval na tratích 400 m plavání a 5000 m běhu Český pohár v aquatlonu, který se tentokráte odehrál v Rychnově nad Kněžnou. Svého premiérového vítězství mezi muži dosáhl junior Jiří Kalus, pro kterého byl závod přípravou na nominační závod pro MEJ, který se odehraje v rámci reprezentačního soustředění příští týden na Malorce.
Z výsledků Český pohár v aquatlonu Rychnov nad Kněžnou:
01. Jiří Kalus, EKOL TEAM, 22:06 (4:33, 17:33)
02. Jakub Kršňák, TRI Cheb, 22.18 (4:32, 17:46)
03. Tomáš Kořínek, Nový věk triatlonu, 22.50 (4:46, 18:04)
Výsledkový servis: plavání
 
5.3.2012
Jakub Kočař překonal na mezinárodních závodech v Berlíně český dorostenecký rekord na 100Z. Gratulujeme
Výsledkový servis: basketbal
Výsledkový servis: volejbal dívky
 
2.3.2012
Doplněna tréninková agenda triatlonu
 
28.2.2012
Výsledkový servis: atletika
Výsledkový servis: basketbal
 
27.2.2012
Výsledkový servis: volejbal dívky
Výsledkový servis: triatlon
 
21.2.2012

Čtyři individuální medaile z MČR, Rebeka Šilhanová získala kompletní sadu medailí!

FotoVe dnech 18.- 19.2.2012 se uskutečnil v pražské Stromovce vrchol halové sezóny pro dorost a juniory a to Mistrovství České republiky.
Absolutně nejlepší z našich atletů byla Rebeka Šilhanová, které se podařilo získat tři medaile ve všech třech barvách. Nejlepšího výkonu dosáhla ve skoku o tyči, když si vytvořila fantastický rekord 365 cm a vyhrála rozdílem 44cm nad druhou a třetí v pořadí. Tento výkon ji zařadil na páté místo historických dorosteneckých halových tabulek všech dob.
O tři hodiny později nastoupila na skok daleký, kdy se velice trápila s rozběhem a třetím pokusem s 60ti centimetrovým nedošlapem se dostala na poslední osmé postupové místo výkonem 515cm, v páté sérii však konečně trefila odraz přesně a byl z toho nakonec výkon 560cm a druhé místo. Více v sekci atletika - výsledky.
Foto FotoFoto

Výsledkový servis: basketbal
Výsledkový servis: volejbal chlapci
 
20.2.2012
Výsledkový servis: plavání
 
15.2.2012
Výsledkový servis: basketbal
Výsledkový servis: atletika
 
13.2.2012

Adam MendrekMichal Světnička

 

 

 

 
Výborných výsledků dosáhli naši žáci Adam Mendrek a Michal Světnička na MČR juniorů do 19 let v Brně, které proběhlo od 4. do 05.2.2012.

Adam Mendrek ve dvouhře kluků se stal ve svých 16 letech a 3 měsících Mistrem ČR a zároveň i Mistrem ČR ve smíšené čtyřhře – se spoluhráčkou A. Bášovou (z Hradce Králové).

Michal Světnička se ve čtyřhře stal Mistrem ČR se spoluhráčem Vojtěchem Šelongem (Orlová) a zároveň vybojoval krásné 3.místo ve smíšené čtyřhře - se spoluhráčkou T. Lajdovou (z Prahy). Gratulujeme

Výsledkový servis: volejbal dívky
Výsledkový servis: atletika
 
1.2.2012
Výsledkový servis: volejbal hoši
 
30.1.2012
Výsledkový servis: plavání
Výsledkový servis: basketbal
Výsledkový servis: atletika
 
27.1.2012
Výsledkový servis: atletika
 
26.1.2012
Výsledkový servis: basketbal
 
23.1.2012
Výsledkový servis: atletika
Aktualizována termínová listina triatlonu
 
18.1.2012
Výsledkový servis: basketbal
Doplněna tréninková agenda plavců
Aktualizované rekordy plavců
 
17.1.2012
Výsledkový servis: plavání
Výsledkový servis: atletika
 
11.1.2012
Výsledky přijímacího řízení
Výsledkový servis: atletika
 
10.1.2012
Výsledkový servis: plavání
Termínová listina plavání
Výsledkový servis: atletika
 
3.1.2012
Výsledkový servis: atletika
Termínová listina triatlonu
Doplněna tréninková agenda triatlonu
 
12.12.2011
Výsledkový servis: volejbal chlapci
Výsledkový servis: basketbal
Nový rozvrh tréninkové přípravy triatlonu
 
11.12.2011
Výsledkový servis: plavání
 
6.12.2011
Výsledkový servis: plavání
Výsledkový servis: atletika
Termínová listina atletiky na rok 2012
 
3.12.2011
Doplněna tréninková agenda triatlonu
 
29.11.2011

Vynikajícího úspěchu dosáhl Adam Mendrek (student tercie) se svým partnerem ve čtyřhře - Jaromírem Janáčkem (SKB Český Krumlov) na právě skončeném ME juniorů do 17 let v portugalském Caldas di Raina.
Ve čtyřhře kluků se v pavouku probili mezi posledních 8 párů a podlehli až pozdějším vítězům (ME) - hráčům z Dánska - Viktorovi SVENSENOVI/Madsu SÖRENSENOVI (nasazeným 1. v turnaji) ve dvou setech - 13:21, 17:21. Obsadili tak konečné 5.místo.
Svým výkonem kluci navazali na titul z MM Slovenska juniorů 2011, který získali 10 dnů před ME. Gratulujeme

Výsledkový servis: plavání
Výsledkový servis: triatlon
Výsledkový servis: basketbal
 
25.11.2011
Aktualizované rekordy plavců
 
23.11.2011
Výsledkový servis: volejbal chlapci
 
22.11.2011
Výsledkový servis: plavání
 
21.11.2011
Jakub Kočař překonal při Velkké ceně města Brna v plavání český dorostenecký rekord na 100 a 200 metrů znak. Štafety složená z našich současných a minulých studentů, ve složení Kočař J., Ševčík J. Verner M. a Vobořil M., překonala český rekord na 4x50 metrů polohová štafeta. Gratulujeme
Aktualizovaná sekce atletiky
Výsledkový servis: basketbal
Výsledkový servis: volejbal dívky
 
16.11.2011
Výsledkový servis: plavání
Výsledkový servis: basketbal
 
14.11.2011
Aktualizovaná sekce tenisu
Aktualizovaná sekce volejbalu chlapců
Výsledkový servis: plavání
Výsledkový servis: volejbal hoši
Aktualizovaná agenda plavců
 
8.11.2011
Výsledkový servis: volejbal dívky
Výsledkový servis: triatlon
Výsledkový servis: plavání
 
6.11.2011
Výsledkový servis: plavání
Výsledkový servis: basketbal
 
1.11.2011
Výsledkový servis: volejbal
Výsledkový servis: basketbal
 
31.10.2011
Přidány tématické okruhy k maturitní zkoušce z AJ a NJ
Výroční zpráva za školní rok 2010/2011
Doplněna agenda triatlonu
 
27.11.2011
Výsledkový servis: basketbal
Aktualizovaná sekce volejbalu dívek
 
24.10.2011
Jakub Kočař překonal na Světovém poháru v plavání (Berlín) český dorostenecký rekord na 200 metrů znak. Gratulujeme
Výsledkový servis: plavání
Skvělého úspěchu dosáhl Adam Mendrek (tercie) na MM Slovinska juniorů do 19 let v Mirně. Po prvé v kariéře se na turnaji Evropského badmintonového okruhu (European badminton circuit 2011/2012) v kategorií U/19 ještě ne ve svých 16 dovršených letech probojoval do semifinále dvouhry juniorů a konečné 3.místo je jeho dosavadním nejlepším výsledkem na tomto okruhu. Stejně tak se svým deblovým partnerem z NR U/17 - Jaromírem Janáčkem (SKB Český Krumlov) podlehli až v semifinále pozdějším vítězům turnaje čtyřhry juniorů - Slovincům Turk/Šemrov tedy zase 3.místo.
Před 14 dny na MM Chorvatska juniorů do 19 let v Poreči (na stejném badmintonovém okruhu - EBC junior circuit 2011/2012) se probojoval ve dvouhře juniorů až do čtvrtfinále - kde podlehl ve 3 setech pozdějšímu vítězi Slovinci A.Turkovi. Gratulujeme.
 
21.10.2011
Aktualizovaná sekce Basketbalu
 
19.10.2011
Doplněni reprezentanti na školní rok 2011/2012 za kmenové i nekmenové sporty
Doplněn Roční sportovní plán
Doplněny celkové sportovní výsledky za školní rok 2010/2011
Doplněna plavecká agenda
 
13.10.2011
Výsledkový servis: plavání
 
11.10.2011
Výsledkový servis: plavání
 
4.10.2011
Školní seznam literárních děl z ČJ k maturitní zkoušce ve školním roce 2011/2012
Doplněna agenda triatlonu
 
29.9.2011
Rozpis zápasů volejbalu dívek
Aktualizované tréninkové skupiny volejbalu dívek
 
26.9.2011
Výsledkový servis: triatlon
 
20.9.2011
Výsledkový servis: triatlon
 
14.9.2011
Termínová listina triatlonu
 
7.9.2011
Aktualizované Rozvrhy hodin
Termíny kurzů Tělesné výchovy
 
4.9.2011
Aktualizovaná sekce plavání
 
1.9.2011
Zveřejněny rozvrhy hodin na školní rok 2011/2012
Přidán rozpis podzimních ústních maturit
 
28.6.2011
Výsledkový servis: plavání
 
23.6.2011
Výsledkový servis: plavání
 
20.6.2011
Výsledkový servis: plavání
 
13.6.2011
Výsledkový servis: plavání
 
6.6.2011
Výsledky 2.kolo přijímacího řízení
Výsledkový servis: plavání
 
2.6.2011
Výsledkový servis: plavání
 
1.6.2011
Výsledkový servis: plavání
 
30.5.2011
Výsledkový servis: plavání
 
19.5.2011
Výsledkový servis: plavání
Rozpis písemných maturit
 
17.5.2011
Vyhlášení II.kola přijímacího řízení na 3.6.2011
Nabídka předmětů pro MZ 2011/2012
 
16.5.2011
Výsledky přijímacího řízení
 
14.5.2011
Rozpis ústních maturit 4.B a Sexta
 
12.5.2011
Výsledkový servis: basketbal
 
8.5.2011
Výsledkový servis: plavání
 
7.5.2011
Výsledkový servis: plavání
 
6.5.2011
Rozpis ústních maturit 4.A
Výsledkový servis: basketbal
 
2.5.2011
Výsledkový servis: plavání
 
29.4.2011
Výsledky přijímacího řízení
 
26.4.2011
Výsledkový servis: plavání
 
18.4.2011
Výsledkový servis: plavání, volejbval dívky
 
14.4.2011
Výsledkový servis: plavání
 
11.4.2011
Výsledkový servis: plavání
 
5.4.2011
Výsledkový servis: volejbal dívky, basketbal
 
28.3.2011
Výsledkový servis: plavání
 
21.3.2011
Výsledkový servis: plavání, basketbal
 
15.3.2011
Výsledkový servis: basketbal
 
14.3.2011
Výsledkový servis: plavání
 
10.3.2011
Výsledkový servis: volejbal
 
3.3.2011
Výsledkový servis: basketbal
Výsledkový servis: tenis
 
28.2.2011
Výsledkový servis: plavání
 
25.2.2011
Termínová listina triatlonu
 
23.2.2011
Výsledkový servis: plavání
Aktualizované rekordy plavání
 
22.2.2011
Výsledkový servis: basketbal
 
21.2.2011
Výsledkový servis: gymnastika
Výsledkový servis: plavání
 
8.2.2011
Výsledky přijímacího řízení
Výsledkový servis: basketbal
 
3.2.2011
Adam MendrekSkvělého úspěchu dosáhl Adam MENDREK (sekunda) na MČR U/19 v badmintonu, které proběhlo o tomto víkendu v Plzni. Jako hráč prvním rokem kategorie U/17 (ve věku 15 let a 2 měsíců) vybojoval Adam ve dvouhře juniorů skvělé 3.místo, které potvrdil i 3.místem ve smíšené čtyřhře s partnerkou Katkou Tomalovou (TJ Sokol Klimkovice). Gratulujeme
Výsledkový servis: basketbal
Aktualizované rekordy plavání
 
24.1.2011
Výsledkový servis: basketbal
 
18.1.2011
Výsledkový servis: plavání
 
13.1.2011
Výsledky přijímacího řízení
 
12.1.2011
Aktualizované rekordy plavců
Doplněna plavecká agenda
 
11.1.2011
Doplněny výsledky volejbalu dívek
 
4.1.2011
Aktualizovaná sekce plavání: termínová listina, výsledky
Informační leták o možnosti reprezentovat Jihomoravský kraj v triatlonu na Letních olympijských hrách dětí a mládeže 2011
 
22.12.2010
Na mistrovství ČR dorostu v plavání vybojovali žáci SG celekm 25 medailí. Jakub Kočař si vyplaval 3 nejcennější kovy a překonal 2 rekordy ČR dorostu (50 a 200Z). Mistrovský titul si dále vybojovali Matěj Voboři, Jakub Tobiáš a Lucie Chodníčková. Gratulujeme
 
12.12.2010
Na mistrovství ČR žactva v plavání vybojovali žáci SG 15 medailí. Nejcenější kov si vyplaval Ondřej Voleš (100Z, 200Z), Monika Štěpánová (200P) a dívčí štafety na 4x50VZ a 4x50PZ. Gratulujeme
 
30.11.2010
Výsledkový servis: plavání
 
15.11.2010
Výsledkový servis: plavání
 
12.11.2010
Doplněna plavecká agenda za měsíc říjen
 
11.11.2010
Výsledkový servis: plavání
 
10.11.2010
Výsledkový servis: basketbal
 
7.11.2010
Výsledkový servis: plavání
 
5.11.2010
Aktualizovaná sekce basketbalu
Naše úspěšná děvčata na veletrhu Sport life 2010
Foto
 
1.11.2010
Výsledkový servis: plavání
 
25.10.2010
Výsledkový servis: plavání
 
18.10.2010
Výsledkový servis: plavání
 
13.10.2010
Roční plán Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka
Výsledky kmenových sportů za školní rok 2009/2010
Kurzy Tělesné výchovy na školní rok 2010/2011
Doplněna plavecká agenda za měsíc září
Výsledkový servis: plavani
 
12.10.2010
Výsledkový servis: plavání
 
30.9.2010
Seznam titulů z ČJ k MZ 2010/2011 - základní úroveň - vyšší úroveň
 
21.9.2010
Výsledkový servis: gymnastika
 
13.9.2010
Přidány rozvrhy tělesné výchovy
 
6.9.2010
Výsledkový servis: plavání
 
1.9.2010
Zveřejněny rozvrhy všech tříd
Spuštěno suplování
Aktualizovaná celé sekce plavání
 
8.7.2010
Výsledkový servis: plavání
 
29.6.2010
Fotografie s mistrem světa Petrem Hubáčkem ze slavnostního zakončení školního roku
 
28.6.2010
Na letním mistrovství ČR dorostu v plavání, které se konalo 25.-27.6.2010 v Plzni, vybojovali naši studenti 10x zlato, 12x stříbro a 7x bronz. Jakub Kočař vybojoval 5 titulů mistra republiky. Gratulujeme
Informace pro rodiče o stravování na SG LD
 
20.6.2010
Výsledkový servis: plavání
 
18.6.2010
Slavnostní zakončení školního roku 2009/2010
 
15.6.2010
Provoz školy v době letních prázdnin
 
10.6.2010
Výsledky 2.kola přijímacího řízení
 
7.6.2010
Výsledkový servis: plavání
Plavecká agenda
 
4.6.2010
Hovorové hodiny se uskuteční ve středu 9.6.2010 od 15.30hod.
 
31.5.2010
Výsledkový servis: plavání
Aktualizované rekordy plavců
 
30.5.2010
Výsledkový servis: plavání
 
20.5.2010
Vyhlášení II.kola přijímacího řízení pro obory tělesné výchovy
 
17.5.2010
Jakub Kočař a Jan Štábl překonaly při kontrolním měření dálkových plavců rekordy ČR dorostu. Kuba na trati 5km časem 54:21,3 a Honza na trati 10km časem 1:59:24,0. Gratulujeme
Výsledkový servis: plavání
Aktualizované rekordy plavců
Doplněna plavecká agenda
 
 
16.5.2010
Výsledkový servis: plavání
 
13.5.2010
Výsledky přijímacího řízení po náhradním termínu
O tomto víkendu proběhlo v Hradci Králové Mistrovství ČR U/17 v badmintonu. Mistry ČR se ve čtyřhře kluků stali Adam Mendrek (Sokol Veselý Jehnice, student primy) společně s partnerem Michalem Světničkou (TJ Sokol Židlochovice, student sekundy). Tím dosáhli obrovského úspěchu, nebot' oba dva mohou ve výše zmíněné kategorií startovat ještě v příštím roce.
Adam Mendrek (Sokol Veselý Jehnice) navíc ve dvouhře kluků se probojoval až do finále a stal se vicemistrem ČR U/17. Navázal tím na skvělý úspěch z minulého týdne, kdy získal 2 tituly Mistra ČR v kategorií U/15 (dvouhra kluků a čtyřhra kluků). Gratulujeme
Výskledkový servis: plavání
Prodej triček: kdo má zájem o tričko s logem SG, může si jej zakoupit u zástupce pro sportovní činnost Mgr. Radka Klimeše za 150Kč.Trička
 
6.5.2010
Výsledkový servis: plavání
 
29.4.2010
Předběžné vyhlášení II.kola přijímacího řízení
 
28.4.2010
Výsledkový servis: gymnastika
 
27.4.2010
Výsledky přijímacího řízení ze dne 22. a 23.4.2010
Pokyny k přijímacímu řízení
 
26.4.2010
Výsledkový servis: plavání
 
20.4.2010
Výsledky I. kola přijímacího řízení  22. a 23.4.2010.
Obory:
79 - 41 - K /61 šestileté gymnázium se zaměřením na tělesnou výchovu 
79 - 41 - K /41 čtyřleté gymnázium se zaměřením na tělesnou výchovu
Výsledky budou k nahlédnutí na webu školy 27.4.2010 od 12 hodin. Rozhodnutí o výsledku přijímacího řízení se bude vydávat 28.4.2010 v době od 12 do 15 hodin v kanceláři školy.  Kód žáka k zjištění  výsledků přijímacího řízení je shodný s číslem jednacím uvedeným na pozvánce k pohybovým testům př. xx/41 nebo 61 (61 šestiletý obor, 41 čtyřletý obor).
Dr. Vratislav Bartušek
ředitel školy
Sportovní gymnázium L.Daňka Brno  navázalo spolupráci s brněnskou firmou ASICS BRNO. Více zde
 
19.4.2010
Výsledkový servis: plavání
Aktualizované rekordy plavců
Dolplněna plavecká agenda (docházka, kilometráž)
 
12.4.2010
Třídní schůzky s rodiči na SG L.Daňka Brno se uskuteční 21.4.2010
- porada třídních důvěrníků začne v 15.30 v učebně I.B
- schůzky s třídními učiteli ve třídách proběhnou od 16 hodin
- informace o prospěchu s vyučujícími předmětů budou probíhat od 16.30 do 18 hodin
 
28.3.2010
Výsledkový servis: plavání
 
24.3.2010
Výsledkový servis: plavání
 
23.4.2010
Informace o zpracování osobních údajů na Sportovním gymnáziu L. Daňka Brno, Botanická 70. dle par. 18 odst. 2 zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Více v sekci Studium
 
22.3.2010
Adam Mendrek o víkendu vyhrál celonárodní turnaj GP "A" U/15 v Břeclavi v badmintonu. Adam vyhrál jak dvouhru kluků, tak i čtyřhru s partnerem J. Hubáčkem (Montas Hradec Králové). Gratulujeme
 
17.3.2010
Aktualizované rekordy plavců
 
9.3.2010
Výsledkový servis: plavání, atletika
 
28.2.2010
Výsledkový servis: plavání
 
24.2.2010
Výsledky II.kola přijímacího řízení zde
 
21.2.2010
Výsledkový servis: plavání
 
2.2.2010
Na galavečeru VK KP Brno a SG L. Daňka Brno 30.1.2010 byly vyhlášeny legendy sportovního gymnázia: PaedDr. Zdeněk Chamer - první ředitel školy, Mgr. Boženka Navrátilová - dlouholetá oblíbená profesorka školy, Jan Zelinka - úspěšný trenér gymnastiky a Irena Švejdová.
Plavecká agenda (docházka, kilometráž)
 
1.2.2010
Výsledkový servis: plavání
 
20.1.2010
Absolvent školy, akrobatický lyžař, Lukáš Vaculík se nominoval na ZOH do Vancouveru. Gratulujeme
 
19.1.2010
Výsledkový servis: plavání
 
15.1.2010
Průběžná klasifikace žáků bude pro žáky a jejich zákonné zástupce zpřístupněna od 1. 2. 2010. Přístupové heslo obdrží žáci od třídního učitele do konce ledna 2010. Mgr. Marcela Hájková
 
13.1.2010
Výsledky přijímacího řízení 2010
 
4.1.2010
Výsledkový servis: plavání
 
21.12.2009
Na Zimním mistrovství ČR dorostu v plavání, které se konalo 18.-20.12.2009 v Plzni, vybojovali naši studenti 15x zlato, 4x stříbro a 9x bronz. Lukáš Grábl překonal rekord ČR dorostu na trati 800m volný způsob. Jakub Kočař vybojoval 7 a Lukáš Grábl 5 titulů mistrů republiky. Gratulujeme
Výsledkový servis: plavání
Aktualizované rekordy plavců
 
14.12.2009
Výsledkový servis: plavání
 
13.12.2009
Výsledkový servis: plavání
 
11.12.2009
Výsledkový servis: gymnastika
 
7.12.2009
Výsledkový servis: Republikové finále ve stolním tenisu
Plavecká agenda za listopad
 
5.12.2009
Výsledkový servis: plavání
 
30.11.2009
Výsledkový servis: plavání
Aktualizované rekordy plavců
 
29.11.2009
Výsledkový servis: plavání
 
27.11.2009
Termínová listina atletů
 
25.11.2009
Výsledkový servis: Středoškolské hry v plavání, Krajské finále ve stolním tenisu
Aktualizované rekordy plavců
 
23.11.2009
Lukáš Grábl a Jakub Kočař překonaly při VC Brna dorostenecké rekordy ČR a Jakub Tobiáš nejlepší výkonny 14letého žactva. Lukáš překonal rekord našeho bývalého studenta Petra Kratochvíla z roku 1993 na 400m polohový závod. Jakub Kočař překonal 21 let starý rekord na 200m znak a Jakub Tobiáš překonal nejlepší výkony 14letého žactva na 200m prsa a 400m polohový závod. Gratulujeme
Výsledkový servis: plavání, basketbal
Autoevaluace za školní roky 2007/2008 - 2008/2009
Aktualizované rekordy plavců
 
18.11.2009
Výsledková servis: plavání, volejbal dívek
Aktualizované rekordy plavců
 
13.11.2009
Výsledkový servis: volejbal dívky, volejbal chlapci
 
10.11.2009
Výsledkový servis: plavání
 
9.11.2009
Lukáš Grábl překonal na posledním kole ČP v dálkovém plavání v Krnově český rekord dorostu na trati 5km. Gratulujeme
Výsledkový servis: plavání
Přidána plavecká agenda - docházka a kilometráž
 
5.11.2009
Výsledkový servis: volejbal chlapci
 
1.11.2009
Výsledkový servis: plavání
 
27.10.2009
Adam Mendreka si vybojobal účast na ME juniorů do 17 let v badmintonu, které se koná od 6.-15.11.2009 ve slovinském Medvode.
Výsledkový servis: volejbal dívky
 
23.10.2009
Kriteria přijímacího řízení na školní rok 2009/2010
 
21.10.2009
Výsledkový servis: volejbal dívky, plavání
 
20.10.2009
Výsledkový servis: volejbal dívky, plavání
 
15.10.2009
Výsledkový servis: volejbal dívky
 
14.10.2009
Aktualizované tréninkové skupiny volejbalu dívek
Přidána fotografie basketbalistek
 
12.10.2009
Výsledky žákův v nekmenových sportech za šk. rok 2008/2009
 
7.10.2009
Aktualizovaný seznam reprezentantů v nekmenových sportech.
Bývalá studentka Tereza Fajkusová je ve finále MISS ČR!!! Na SG LD maturovala v roce 2008. Úspěšně reprezentovala naše gymnázium pod vysokou sítí. Podpořit ji můžete na stránkách České Miss: www.miss-cr.cz
 
2.10.2009
Sportovní roční plán 2009/2010
 
29.9.2009
Lukáš Kočař si vybojoval účast na Letní olympijské hry mládeže 2010 v Singapuru.
 
25.9.2009
Rekordy plavců SG
Výsledky ECCCJ juniorek v atletice
 
22.9.2009
Roční plán na školní rok 2009/2010
Aktualizovaný seznam reprezentantů v kmenových sportech
 
21.9.2009
Termíny přijímacího řízení na rok 2010
Žákyně tercie Kateřina Chromá vybojovala 2.místo na Mistrovství ČR 16letých v orienatčním běhu. Blahopřejeme
 
17.9.2009
Výsledky kmenových sportů za školní rok 2008/2009
 
15.9.2009
Michaela Šaršonová vybojoval 1.místo na Mistrovství ČR mužů a žen do 22 na dráze na trati 5000m. Blahopřejeme
Výsledky Mistrovství ČR v gymnastice
 
14.9.2009
Atletická přípravka pro žáky 5.-9.tříd pod vedením trenérů SG L. Daňka. Více zde
 
10.9.2009
Aktualizované tréninkové skupiny plavání + fotografie, tenisu a gymnastiky
 
1. 9. 2009
Spuštěny nové webové stránky
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
(c) 2008-2013 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
design by Plaváček
mapa webu |  kontakt